Brány

Sekcionálne brány


Sekcionálne brány vyrábame v širokom sortimente od cenovo výhodných brán až po plne izolované v štandardných prevedeniach pásové, hladké, drážkové, mikrodrážkové a kazetové. V základnej cene ponúkame širokú škálu farebných odtieňov a imitácií dreva. Za príplatok je možné zabezpečiť podľa požiadavky zákazníka akúkoľvek farbu sekcionálnej brány z farebnej stupnice RAL, prípadne imitáciu dreva inú, ako je v základnej cenovej ponuke. Povrch sekcií brány je v ponuke v piatich rôznych prevedeniach, od povrchu so štrkutúrou dreva Woodgrain, ktorý je najmenej náročný na údržbu až po luxusný hladký povrch. Nadštandardné tepelne izolačné vlastnosti zabezpečujú z kompaktné sendvičové sekcie s moderným riešením tesnenia priamo v horných častiach jednotlivých sekcií a pomocou vytvarovanej drážky. Toto nové riešenie priamo má značne pozitívny vplyv na izolačné vlastnosti brány a na ich hladký chod a trvanlivosť.

Rolovacie brány

Rolovacie brány by mali byť predovšetkým spoľahlivé, odolné a bezpečné. Náš sortiment zahŕňa celý rad jedinečných riešení, vďaka ktorým vieme bránu prispôsobiť podľa spôsobu inštalácie, podľa účelu použitia a podľa podmienok, v ktorých sa brána bude používať.Hlavná prednosť rolovacích brán spočíva v ich konštrukčnom riešení. Plášť brány sa navíja na valec, ktorý je umiestnený nad stavebným otvorom, vďaka čomu priestor pod stropom haly ostáva voľný. Táto skutočnosť je dôležitá aj z hľadiska výšky daného priestoru.

Priemyselné brány

Ponúkame oceľové priemyselné brány FACTORY . Priemyselné brány FACTORY spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov a vrátane prevádzky. Priemyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalitu a lamelový design. Rýchlosť dodávky a v neposlednom rade výborná cena sú hlavné prednosti tohto typu brány . Priemyselné brány sú štandardne izolované polyuretánovou výplňou. Hrúbka sendvičového typu sekcie je 4,5 cm. Priemyselné brány môžu byť všetky osadené vstupnými dverami.

Krídlové brány

Krídlové brány môžu byť vyhotovené vo všetkých v dizajnoch sekcionálnych brán a ich hlavnou prednosťou je ich nízka cena. Tento typ brán ponúkame od hladkých, cez pásové, drážkové, mikrodrážkové až po klasické kazetové prevedenia a tiež v širokej škále farieb a imitácií dreva základnej cene. Svojou ľahkou konštrukciou a polyuretánovým zateplením je to ideálna náhrada za nepraktické kovové brány. Krídlové brány KLASIK môžu byť vhodnou alternatívou aj v garážach, kde z priestorových dôvodov nemôžu byť použité sekcionálne brány. Ich osadenie nevyžaduje žiaden priestor nad garážovýcm otvorom, ako je to u sekcionálnych alebo rolovacích garážových brán. Brány sú dodávané so zárubňou, zabudovaným zámkom a cylindrickou vložkou. Krídla brány sa skladajú z rámu zhotoveného z jednokomorových hliníkových profilov a výplne zo sekčných panelov so štandardnou hrúbkou 40 mm. Pevné krídlo brány je zaistené oceľovými petlicami. Pohľadové strany rámu sú opláštené hliníkom. V ráme brány je vopred urobená príprava na uchytenie hmoždnikami do steny.