Priemyselné brány

Sekcionálne brány Jedinečné riešenia do každých podmienok. Nie je dôležité, či hovoríme o malej výrobnej hale alebo o veľkometrážnych skladovacích priestoroch.

Pri všetkých investičných zámeroch je dôležité zabezpečiť bezpečné a komfortné podmienky pre ďalší rozvoj podnikateľských plánov. Naše sekcionálne brány vyrábame práve na tento účel.

Sekcionálne oceľové alebo hliníkové brány

Výber konkrétneho typu sekcionálnej brány závisí od účelu jej použitia a miesta, v ktorom bude inštalovaná. V priemyselných budovách sa vynikajúco osvedčili oceľové brány, ktoré vyrábame v dvoch základných verziách: K2 IS a K2 IM. Jednotlivé segmenty brán majú hrúbku 40 mm a sú vyplnené polyuretánovou penou. Do objektov, ktoré sú náročné na dostatočnú tepelnú izoláciu, odporúčame našu najteplejšiu bránu KRISPOL K2 IS 60.

Okrem brán z ocele v našej ponuke nájdete aj hliníkové brány K2 IA a K2 IP. Brána K2 IA s úzkymi lisovanými detailmi sa nijako nelíši od oceľovej brány K2 IS, má však nižšiu hmotnosť a lepšiu odolnosť voči korózii. Zaujímavou alternatívou k bránam s celistvou výplňou sú brány so sklenou výplňou K2 IP, ktoré majú moderný dizajn, presvetľujú interiér objektov a dávajú im jedinečný vzhľad.

OCEĽOVÁ K2 IS

Úzke lisované detaily

Oceľové brány K2 IS sú spoľahlivou ochranou priemyselných budov. Užívatelia ich oceňujú najmä pre ich trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším poveternostným podmienkam a pre ich pevnú konštrukciu. Každodenné používanie zjednodušuje široká škála automatizovaných mechanizmov a príslušenstva.

OCEĽOVÁ K2 IM

V-profilové prvky

Oceľové brány K2 IM sú kombináciou odolnej, oceľovej konštrukcie a odľahčenej, inovatívnej formy ich zhotovenia. Výsledkom je účinná ochrana firemných budov akéhokoľvek druhu. Pre svoj vonkajší vzhľad nachádzajú svoje uplatnenie najmä v moderných budovách. Panely majú hladkú štruktúru a jedinečné vzory lisovaných detailov.

HLINÍKOVÁ K2 IA

Úzke lisované detaily

Brány K2 IA sú vyrobené z hliníkových plechov a sú vyplnené polyuretánovou penou s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami, s celkovou hrúbkou plášťa 40 mm. Použitím hliníka sme znížili hmotnosť plášťa takmer o polovicu v porovnaní s oceľovou bránou.

HLINÍKOVÁ K2 IP

So sklenenou výplňou

Moderný vzhľad a maximálne využitie prirodzeného svetla dosiahnete použitím brán zhotovených z presklených sekcií. Výplne jednotlivých panelov sú z jednoduchého alebo z dvojitého zasklenia z trvanlivého plastu, odolného proti poškriabaniu.

Široké uplatnenie

Flexibilná ponuka nám umožňuje uspokojiť širokú škálu potrieb našich zákazníkov. Väčšina individuálnych riešení vzniká priamo u nás, v našich výrobných závodoch. Vieme, že každý ušetrený meter priestoru je vzácny, preto ponúkame riešenia zamerané na optimalizáciu priestoru. Brány sa dajú otvárať 11 rôznymi spôsobmi. Medzi nimi nájdete vertikálne vodiace systémy pre budovy s nízkym alebo vysokým nadpražím a pre budovy so šikmými strechami.

Naše produkty neustále vylepšujeme a pracujeme na ich zdokonaľovaní. V našej ponuke nájdete celý rad funkčných doplnkov. Bočné a servisné dvere, ktoré sú zladené z vonkajším vzhľadom brány, umožňujú vstup do priestorov budovy, bez toho, aby ste museli otvárať celú bránu. Zárukou stálosti a spoľahlivosti našich výrobkov, je vysoká kvalita použitých materiálov a automatické systémy od renomovaných výrobcov.

Bezpečnosť a pohodlie

Pohodlná brána je spoľahlivé a tiché zariadenie, s bezproblémovou obsluhou. Pohodlné ovládanie brány je, okrem iného, zabezpečené jedným z najlepších systémov automatického ovládania na trhu. Mechanické jednotky, ktoré používame v našich výrobkoch pochádzajú od renomovaných výrobcov. Zaručujú jednoducho a bezproblémovú obsluhu, a umožňujú pripojiť bránu k ľubovoľnému systému „inteligentnej domácnosti” alebo poplašnému systému.

Na stiahnutie

Zaujímajú vás ďalšie informácie a technické parametre? Prejdite si naše katalógy tienenia.

Stiahnuť brožúru

Žiadosť o cenovú ponuku

Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Stačí vyplniť a odoslať formulár nižšie, zavolať nám alebo prísť osobne na našu pobočku na Rastislavovej 100 v Košiciach.

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.