Povedali o nás

Naša spoločnosť HALY, s.r.o. je spokojná s dodávanými kvalitnými službami a výrobkami spoločnosti Arow, nakoľko sú realizované nielen vo vzájomne dohodnutom čase a termíne, ale vykonané plne funkčné. Navyše nám zabezpečia rýchly servis a údržbu, resp. poradenstvo predovšetkým pri poruchách vyhradených technických zariadeniach, ako sú priemyselné brány, alebo pri automatických bránach a závorách.

Ing. Tibor Roman, konateľ HALY, s.r.o.

S firmou Arow som spokojný a môžem ich odporúčať ďalej. Výrobky ktoré sme si objednali spĺňajú všetko a sme maximálne spokojný. Komunikácia bola stále v poriadku, na čom sme sa dohodli „všetko dodržali“.

Vojtech Várady

S kvalitou montáže ako aj dodaných výrobkov som maximálne spokojný. Profesionálny prístup a ústretovosť. Doporučil som aj synom a taktiež boli obaja spokojní.

Milan F., Košice
Potrebovali sme vymeniť garážové brány a náhodou sme objavili firmu Arow. Pri úvodnej konzultácii sme hneď videli, že prístup personálu je vynikajúci. Zameranie prebehlo dva dni na to. Dátum objednávky bol dodržaný. Inštalácia vykonaná veľmi profesionálne a precízne. Z garážových brán sme boli nadšení, zmena bola hneď citeľná. Preto sme sa rozhodli urýchliť plánovanú výmenu obidvoch vstupných dverí. Opäť všetko prebehlo ako bolo dohodnuté. Za pár hodín práce boli staré dvere preč, nové nahodené. Robotníci po sebe upratali, nemuseli sme pohnúť prstom. Sme veľmi spokojní s korektným prístupom a kvalitou prevedenia prác. Firmu Arow odporúčame bez zaváhania každému.

Jindřich Uhal

Naše práce

 

Žiadosť o cenovú ponuku

Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Stačí vyplniť a odoslať formulár nižšie, zavolať nám alebo prísť osobne na našu pobočku na Rastislavovej 100 v Košiciach.

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.